Kompleksowa pomoc drogowa dla każdego

Bardzo ważnym atutem naszej firmy jest duża elastyczność świadczonych usług. Zapewniamy fachową obsługę klientów posiadających samochody osobowe oraz dostawcze. Dodatkowo oferujemy transport pojazdów, łodzi, maszyn oraz różnych ładunków wielkogabarytowych. Oprócz tego udzielamy pomocy w sytuacji, takiej jak nagły brak paliwa lub rozładowany akumulator. Dysponujemy również parkingiem, na którym możliwe jest przechowywanie uszkodzonych pojazdów i innych sprzętów. Zapewniamy więc kompleksową obsługę klientów.

Holowanie w miejsce wskazane przez klienta 

Oferujemy fachową pomoc bez względu na rodzaj i wielkość uszkodzenia. Bez żadnego problemu odholujemy samochód na miejsce wskazane przez klienta. Nasza profesjonalna pomoc drogowa oferuje bardzo szybki dojazd na miejsce zdarzenia w okolicach Poznania, Lubonia i innych miast wielkopolskich. 

Fachowa pomoc drogowa w Poznaniu, Luboniu i okolicach

Każdego dnia niespodziewane sytuacje i zdarzenia drogowe dotykają wielu kierowców jeżdżących po wielkopolskich drogach. Są to różnego rodzaju kolizje, wypadki drogowe czy też nagłe awarie oraz usterki.

Warto odpowiednio wcześniej się zabezpieczyć i poszukać porządnej firmy świadczącej usługi z zakresu pomocy drogowej na obszarze Poznania i okolic.

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych fachowców korzystających z nowoczesnych narzędzi i holowników. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość usług w niespodziewanych sytuacjach na drodze.

W przypadku stłuczki, awarii lub wypadku sprawą kluczową jest sprawne, szybkie i zdecydowane działanie. Posiadamy szeroki zasób wiedzy oraz duże doświadczenie, dzięki któremu radzimy sobie w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Nasi pracownicy są opanowani i bez problemu są w stanie pomóc w przypadku różnych problemów. Doskonała lokalizacja naszej bazy sprawia, że szybko i sprawnie dojeżdżamy we wskazane miejsca.